Godło Polskinazwa KCEKlogo szkoły

KCEK > Galeria zdjęć > Wszystkie galerie >

To jest nieaktualna wersja strony. Aby zobaczyć aktualne informacje, przejdź na kcek.pl

Gimnazjada Szkół im Jana Pawła II

11 października 2013r odbyła się inauguracja imprez z cyklu „Gimnazjada Szkół im Jana Pawła II” na obiekcie „Orlik” w Brodnicy. Tego dnia w turnieju piłki nożnej klas I – III udział wzięła nasza szkoła oraz gimnazjum Manieczki.

Turniej rozpoczął się uroczystym otwarciem przez Pana Krzysztofa Czaplickiego, przedstawieniem sędziów, przypomnieniem przepisów gry w piłkę nożną. Młodzież biorą udział w turnieju zadeklarowała przestrzeganie zasad „fair play”.

Rywalizacja odbyła się w trzech kategoriach. Jako pierwsi rywalizowali uczniowie klas I, mecz trwał 2x15 minut. Zawodnicy naszej szkoły dzielnie stawiali opór lecz w ostatniej minucie meczu ulegli 2:3. Na pochwałę zasługuję bramkarz naszej drużyny, który dzielnie bronił dostępu do naszej bramki. W dużej mierze przyczynił się on do wyniku spotkania. Kolejne dwa spotkania to rywalizacja klas II i III. Spotkania odbyły się w dłuższym wymiarze czasu – 2x20min oraz 2x25min. Dominacja zawodników z Manieczek była znacząca. Pomimo szczerych chęci, zaangażowania, sił włożonych w mecz oraz cennych uwag ze strony naszych nauczycieli wychowania fizycznego Mateusza Drobińskiego i Tomasza Niedzielę nasza reprezentacja musiał uznać wyższość kolegów z Manieczek.

Turniej zakończony został uroczystym wręczeniem dyplomów i pucharów. Przebieg turnieju i rywalizacja stała na najwyższym poziomie. Uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych rozgrywkach, które już wkrótce.

Data wydarzenia: 11 października 2013 r.