Poniedziałek, 15 lipca 2024

english deutsch italian
Godło Polskinazwa KCEKlogo szkoły

KCEK > Świetlica szkolna >

To jest nieaktualna wersja strony. Aby zobaczyć aktualne informacje, przejdź na kcek.pl

Ogłoszenia

Podziękowania dla Rady Rodziców

Zamieszczono: 18 listopada 2018 r.


Podziękowania dla Rady Rodziców

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".

Jan Paweł II

Wiele działań: dydaktycznych i wychowawczych w naszej świetlicy szkolnej, nie byłoby możliwych bez wsparcia, które udziela nam Rada Rodziców.
W imieniu wychowawców świetlicy, uczniów i swoim własnym składam serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za owocną pracę dla uczniów oraz zakup pomocy dydaktycznych, przyborów plastycznych jak również za systematyczne fundowanie nagród w konkursach świetlicowych. Dzięki wspólnej pracy mogliśmy zrealizować wiele cennych inicjatyw dla uczniów, poprawić oraz wzbogacić wyposażenie sal świetlicowych.

Dziękujemy
Małgorzata Grzelczyk

Zamieszczono: 1 kwietnia 2014 r.


Życzenia Świąteczne

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, dużo ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Zamieszczono: 22 grudnia 2013 r.


Funkcjonowanie Świetlicy 14.10.2013 r.

Kochani Rodzice

Przypominamy, że 14 października jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Świetlica szkolna jest otwarta w tym dniu w godzinach 6:30 - 16:05. Dzieci, które tego dnia będą korzystać z opieki prosimy zapisywać w recepcji szkolnej.

Dziękujemy

Wsparcie i współpraca