Godło Polskinazwa KCEKlogo szkoły

KCEK > Galeria zdjęć > Wszystkie galerie >

To jest nieaktualna wersja strony. Aby zobaczyć aktualne informacje, przejdź na kcek.pl

Gimnazjada - piłka koszykowa

W miniony piątek odbyły się zawody sportowe „Gimnazjada Szkół im. Św. Jana Pawła II” w Piłce koszykowej dziewcząt i chłopców. Uczniowie Zespołu Szkół Katolickich rywalizowali klasami z Gimnazjum z Manieczek. Pierwszym meczem, który mogliśmy oglądać było spotkanie klas pierwszych chłopców, gdzie po zaciętej walce wygraliśmy 19:10. Podobny rezultat uzyskały dziewczęta klas pierwszych pokonując gimnazjalistki z Manieczek 18:6. Wśród klas drugich emocje były ogromne a dostarczyły nam ich dziewczęta pokonując swoje rywalki 38:0. Chłopcy natomiast polegli swoim rywalom oddając zwycięstwo 6:14. Klasy trzecie w pierwszej kwarcie prezentowały się na wyrównanym poziomie, jednak odpowiednie wskazówki trenerów w przerwie meczowej zaważyły na wyniku końcowym, który sprawił, że chłopcy przegrali spotkanie 8:20 a dziewczęta pokazały, że potrafią rzucać do kosza wygrywając spotkanie 16:10.

W ogólnym rankingu drużyny z Zespołu Szkół Katolickich wygrały cztery z sześciu pojedynków wygrywając tym samym całe zawody. Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie. Ogromne gratulacje składa zespół nauczycieli wychowania fizycznego.

Data wydarzenia: 11 grudnia 2015 r.